Opcje kredytowe Raiffeisen Bank

Pożyczanie pieniędzy i zaciąganie kredytów w obecnych czasach stało się czynnością powszechną. O wiele prościej obywatelom jest spłacać zaciągnięte zobowiązania, niż żyć z oszczędności.Raiffeisen-Polbank-początki-nowego-gracza-polskiego-sektora-bankowego

Jednym z banków który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując szeroką gamę kredytową jest Raiffeisen Bank. Placówka ta posiada zarówno produkty dla kredytobiorcy indywidualnego, jak i dla firm. Klienci indywidualni mogą skorzystać z limitu zadłużenia na koncie, kredytu konsumpcyjnego, czy mieszkaniowego, oraz pożyczki hipotecznej. Przedsiębiorcy natomiast wśród ofert znajdą limity kredytowe w rachunku bieżącym, kredyty dla firm obrotowe i hipoteczne, oraz pożyczki hipoteczne.

Na sfinansowanie bieżących potrzeb klienta indywidualnego doskonale sprawdzi się kredyt konsumpcyjny. Spłatę rat można dostosować do własnych preferencji, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na dowolne cele. Wysokość zobowiązania może wahać się w granicach od 1.000 zł do 120.000 zł i może być zaciągnięta na okres maksymalnie 6 lat. Kredyt mieszkaniowy również jest produktem skierowanym do indywidualnego klienta i może wynosić nawet 100% wartości nieruchomości. Dostępny jest w polskich złotych oraz w euro i przyznawany na okres maksymalnie 30 lat. Minimalna kwota jaką można zaciągnąć to 50.000 zł z marżą banku na poziomie 1,59%.

Raiffeisen Bank w ofercie dla małych przedsiębiorstw posiada kredyty dla firm zarówno krótko jak i długoterminowe. W przypadku krótkoterminowych proponowane są kredyty obrotowe w walucie krajowej z maksymalną sumą zobowiązania wynoszącą 250.000 zł i okresem spłaty od roku do 4 lat. Kredyty hipoteczne natomiast zawierane są na okres do 15 lat na sumę nawet 1,2 mln zł i nie wymagają przedstawiania w banku biznes planu przedsiębiorstwa, na które zaciągane jest zobowiązanie.

Kolejną opcją dla przedsiębiorczego kredytobiorcy są kredyty dla firm w rachunku bieżącym, które mają postać debetów na rachunku, z którego korzysta dane przedsiębiorstwo i spłacane są z bieżących wpływów na konto firmy.

Both comments and trackbacks are currently closed.